Producenci
Bestsellery
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 500 szt.
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 500 szt.

1 094,70 zł

890,00 zł

komplet
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 1.000 szt.
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 1.000 szt.

1 599,00 zł

1 300,00 zł

komplet
Digipack 4P - pakiet 500 szt.
Digipack 4P - pakiet 500 szt.

1 230,00 zł

1 000,00 zł

komplet
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 100 szt.
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 100 szt.

233,70 zł

190,00 zł

komplet
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 10.000 szt.
Tłoczenie CD + nadruk - pakiet 10.000 szt.

10 455,00 zł

8 500,00 zł

komplet
Digipack 4P - pakiet 100 szt.
Digipack 4P - pakiet 100 szt.

332,10 zł

270,00 zł

komplet
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 200 szt.
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 200 szt.

455,10 zł

370,00 zł

komplet
Kalkulacja indywidualna
Kalkulacja indywidualna

1,23 zł

1,00 zł

wartość netto
Digipack 4P - pakiet 1.000 szt.
Digipack 4P - pakiet 1.000 szt.

2 398,50 zł

1 950,00 zł

komplet
Digipack 4P - pakiet 200 szt.
Digipack 4P - pakiet 200 szt.

615,00 zł

500,00 zł

komplet
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 300 szt.
Płyty CD + nadruk UV - pakiet 300 szt.

664,20 zł

540,00 zł

komplet
Płyty CD + nadruk offset - pakiet 3.000 szt.
Płyty CD + nadruk offset - pakiet 3.000 szt.

5 166,00 zł

4 200,00 zł

komplet
Materiał do produkcji płyt

Przy zamówieniu kopiowania lub tłoczenia płyt CD DVD materiał do powielenia możemy otrzymać jako:

 • Wzorcową płytę CD (jeśli zamawiasz płyty CD)
 • Wzorcową płytę DVD (jeśli zamawiasz płyty DVD)
 • Obraz płyty zamieszczony na serwerze FTP lub w chmurze - np. Wetransfer, Dysk Google, Dropbox, itp. - obraz płyty powinien być zapisany w formacie:
  • przy płycie CD-ROM (dane komputerowe): ISO lub NRG
  • przy płycie CD-Audio: NRG lub DDP 2.0
  • przy płycie DVD: NRG lub ISO
  • + podanie sumy kontrolnej MD do pliku z obrazem płyty

Poniżej nasze sugestie dotyczące przygotowania materiału do kopiowania.

Jak przygotować wzorcową płytę CD, DVD?

 1. Pamiętaj: zamawiając płyty CD - dostarcz wzorcową płytę CD; zamawiając płyty DVD - dostarcz wzorcową płytę DVD;
 2. Przygotuj płytę dokładnie w takiej postaci, w jakiej chcesz otrzymać powielone nośniki. Pamiętaj, że w przypadku płyt kopiowanych CD-Audio nie są powielane wszystkie dane w subkanałach - m.in. mogą nie zostać powielone kody ISRC, UPC/EAN (w przypadku konieczności powielenia tych danych zamów tłoczenie i dostarcz obraz płyty w formacie DDP)
 3. Wykonując płytę wzorcową: sprawdź powierzchnię przeznaczoną do zapisu czy nie znajdują się na niej rysy, pęcherzyki powietrza i inne wady fizyczne. Staraj się zapisać płytę wzorcową z możliwie małą prędkością - wysokie prędkości często powodują błędy zapisu.
 4. Przed dostarczeniem / wysyłką sprawdź czy przygotowana płyta wzorcowa poprawnie funkcjonuje. Przetestuj ją na kilku komputerach (płyty CD-ROM, DVD-ROM) lub odtwarzaczach CD (płyty CD-Audio) lub odtwarzaczach DVD (płyty DVD-Video). Będzie wówczas pewność poprawności dostarczonego materiału do produkcji - pamiętaj, że błędy, które są zawarte na płycie dostarczonej do tłoczenia/kopiowania zostaną powielone na całym zamówionym nakładzie.
 5. Przy wysyłce płyty wzorcowej kurierem lub pocztą - najbezpieczniej jest wysłać 2 egzemplarze płyty wzorcowej - doświadczenie uczy, że nawet właściwie zabezpieczona płyta może zostać w czasie transportu uszkodzona - mamy wówczas do wykorzystania drugą kopię.
 6. Ważne uwagi:
  nie zamieszczaj na jednej płycie materiałów do tłoczenia/kopiowania oraz np. plików do nadruku na płycie lub druku okładek !!! (chyba, że chcesz otrzymać tak powielone płyty)
  nie dostarczaj płyty CD/DVD z zapisanym na niej obrazem płyty. Na płycie przekazuj tylko materiał wzorcowy do powielenia.
  nigdy nie wysyłaj jedynego posiadanego egzemplarza płyty (zrób i zostaw dla bezpieczeństwa kopię zapasową) - pamiętaj, że w czasie transportu przesyłka może zostać zagubiona lub ulec uszkodzeniu.
 7. Dostarczona do produkcji płyta stanowi wzorzec do wykonania matrycy (przy tłoczeniu) lub obrazu płyty (przy kopiowaniu). Płyty wzorcowe nie są oddawane Zamawiającemu.
 8. Przy zamówieniu wznowienia pracy jeśli nic nie zostaje zmienione w dostarczonym materiale, wykorzystywany jest wcześniej dostarczony materiał - nie ma konieczności ponownego przesyłania płyty wzorcowej.

Jak przygotować obraz płyty do zapisu na serwerze FTP?

 1. Do kopiowania możemy otrzymać obraz płyty zapisany w jednym z formatów:
  - dla płyta CD-ROM: ISO lub NRG
  - dla płyt CD-Audio: NRG lub DDP 2.0
  - dla płyt DVD-ROM, DVD-VIDEO: ISO lub NRG
  (+ suma kontrolna MD5).
  Pliki ISO możemy utworzyć posługując się większością programów do nagrywania płyt. Obraz płyty w formacie NRG przygotujemy korzystając z najpopularniejszej aplikacji do nagrywania płyt - Nero (wersję testową można pobrać na stronie www.nero.com). Obraz płyty w formacie DDP pozwalają przygotować programy studyjne oraz programy przygotowujące mastering materiału muzycznego. Jeśli na płycie CD-Audio mają zostać powielone dane zawarte w subkanałach (m.in kody ISRC, UPC/EAN) - jest to możliwe tylko przy tłoczeniu i dostarczeniu obrazu płyty w formacie DDP 2.0. W innych przypadkach te dodatkowe dane będą pominięte.
 2. Obraz płyty można wykonać z gotowej płyty lub z plików znajdujących się na twardym dysku - każda z opcji jest równie prosta - poniżej schematy na podstawie programu Nero:
  jeżeli wykonujesz obraz gotowej płyty: w głównym oknie wybierz opcję Kopia, a następnie Kopiuj CD lub Kopiuj DVD w zależności obraz jakiego nośnika ma zostać wykonany; Jako napęd docelowy należy wybrać Image Recorder (obraz płyty) i nacisnąć kopiuj; Obraz płyty jest gotowy do wykonania - należy tylko podać nazwę pod jaką ma zostać zapisany oraz wybrać lokalizację na dysku twardym. Jako typ pliku proszę wybrać *.iso lub *.nrg (w zależności od wykorzystywanego programu)
  jeżeli obraz płyty wykonywany jest z plików znajdujących się lokalnie na dysku twardym: należy postępować jak przy zwykłym nagrywaniu materiału na płytę, wybierz pliki, nadaj płycie nazwę, określ czy sesja ma być zamknięta czy otwarta; wybierając napęd docelowy zmień domyślnie wybraną nagrywarkę - wybierz Image Recorder (obraz płyty); Obraz płyty jest gotowy do wykonania - należy tylko podać nazwę pod jaką ma zostać zapisany oraz wybrać lokalizację na dysku twardym. Jako typ pliku proszę wybrać *.iso lub *.nrg (w zależności od wykorzystywanego programu).
 3. Obraz płyty należy wrzucić na serwer FTP (dane dostępowe podajemy po złożeniu zamówienia - dostęp jest indywidualny dla każdego Zamawiającego, dzięki temu Twój materiał jest dostępny wyłącznie dla nas i nikt nie jest w stanie go podejrzeć).
 4. Suma kontrolna: Dla bezpieczeństwa - zalecamy podać sumę kontrolną Md5 dla pliku z archiwum ZIP. Pozwoli to na uniknięcie ewentualnych błędów w transmisji na serwer i z serwera. Sumę kontrolną Md5 możesz utworzyć m.in. korzystając z programu Total Commander (z górnego menu proszę wybrać Pliki >> utwórz sumy kontrolne. W wyskakującym okienku zaznacz opcję Md5 i naciśnij OK).
 5. Wygenerowany niewielki plik z suma kontrolną MD5 - prześlij mailem wraz z informacją, że materiał jest gotowy do pobrania z serwera FTP lub wraz z podaniem linku do pobrania materiału z zewnętrznego serwisu.
 6. Przy zamówieniu wznowienia pracy - jeśli nic nie zostaje zmienione w dostarczonym materiale - wykorzystywany jest wcześniej dostarczony materiał.

Ważne uwagi

Przed przekazaniem materiału do tłoczenie lub kopiowania - sprawdź jego poprawność, czy przesyłasz poprawną wersję.

Wybierz kategorię
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia (pon-pt: 9:30 - 16:30)

884-886-884

info@promedia.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl